TİSAN İNŞAAT
MİMARİ DEPARTMANIMIZ HAKKINDA

        Tisan İnşaat A.Ş. 1976 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Yönetim Kurulu Başkanımız Mimar Raşit Beşerler'in 2000 yılına kadar kurucu ortağı olduğu El Mimarlık ve Dekorasyon Şirketlerinin faaliyetleri 1970 yılında başlamış ve Tisan İnşaat ile müşterek olarak çok sayıda Mimari, İç Mimari, Çevre Tasarımı ve Restorasyon projeleri gerçekleştirmişlerdir. Tisan İnşaat'ın El Mimarlık ve Dekorasyon Şirketleri ile müşterek olarak yapmış olduğu bu işler kapsamında çok sayıda yap-sat inşaat taahütleri, büyük fuar sergileri, tarihi eser restorasyon projeleri, çeşitli işyeri, çok katlı ofis ve mağazalar, konut ve villaların Mimari ve İç Mimari proje tasarımları ve uygulamaları sayılabilir. Bunların dışında Tisan İnşaat A.Ş. faaliyet gösterdiği konularda şahıs, kurum ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti de vermektedir.

        Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İç Mimar Sezen Beşerler'in yurt dışında edindiği bilgi birikimi ve iş tecrübesiyle 2000 yılında Tisan İnşaat A.Ş.'ne katılması sonucu mevcut konularımıza orta ve büyük ölçekli Mimari Projelerin bilgisayar ortamında uzman kadromuz tarafından fotogerçekçi görseller, sanal turlar ve animasyonlar hazırlanarak çeşitli medya ortamlarında tanıtılması da eklenmiştir. Tanıtım projeleri faaliyetimiz ağırlıklı olarak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 20 yılı aşkın süredir çözüm ortağı olduğumuz şirketler için proje hizmetlerinin ihracı şeklinde olmaktadır. Türkiye'de de konusunda önde gelen birçok firma ile çalışmalarımız devam etmektedir.

        Yine yurt dışındaki çözüm ortağı olduğumuz şirketlere Yapı Bilgi Sistemi (Building Information Modeling - BIM), Mekanik Elektrik Tesisat (Mechanic Electric Plumbing - MEP) ve İnşa Edilebilirlik (Constructability Modeling - CM) projelerinin modellenmesi, analiz ve raporlamalarının hazırlanması inşaat aşamalarının zamana dayalı simülasyonu (Construction Sequencing 4D) hizmetlerini vermekteyiz.

        Tisan İnşaat olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde mükemmeliyetçilik, zamanlamadaki duyarlılık ve müşteri memnuniyeti temel prensiplerimizdir.